Komentáře ze dne 26. 11. 2016

V sobotu 26. 11. 2016 bylo okomentováno 8 telefonních čísel a napsáno 8 komentářů. Uživatelé zanechali u telefonních čísel následující komentáře. U každého telefonního čísla je odkaz na detail, kde si můžete prohlédnout další komentáře. V detailu čísla můžete také přidat vlastní komentář a pomocí tak ostatním uživatelům.

Telefonní číslo Počet hledání Komentář Detail
702185857 14x
Nestihl jsem hovor zvednout. Na zpáteční hovor nereaguje. Snažím se zjistit, kdo to je.
Neznámý Neutrální
Komentáře
792285416 3x
odpověď na inzerát, neměl obtěžující
charekter
Neznámý Neutrální
Komentáře
607925674 10x
Psal me nekolikrad
SMS Vyhovující
Komentáře
90340 148x
Je to velice špatné a podvodné číslo, které z vás chce vytáhnout peníze. Mám s tím vlastní zkušenost: Byl jsem na mobilu na internetu a vyskočilo na mě okno které mi řeklo, že můj telefon bude za 3 minuty zavirován. Pak mi přišla SMS, že pokud chci svůj telefon ochránit mám jim odpovědět ve tvaru ANO. Tvrdilo mi to, že je to předplatné antiviru za cenu 99 Kč/měsíc. Tak jsem to poslal, ale pak jsem našel co to je za šmejdy a ihned jsem poslal rušící SMS ve tvaru STOP ALL a poslali mi SMS, že mé služby byly zrušeny. Ale to není jediná metoda jak vás vysát. Občas vás také napálí tím, že se vás zeptají jestli chcete vyhrát iPhone za jednu SMS, napíšou vám na chat jestli něco nechcete a pokud ano, tak to máte poslat na toto číslo, nebo vám zavolají. Mají hodně způsobů jak vám sebrat prachy. Bohužel jsem kvůli nim přišel o 99 Kč, ale aspoň mohu tak nějak pomoci ostatním lidem, aby si dávali pozor. Jakmile se vám toto číslo objeví, nereagujte a jděte pryč!
SMS Nebezpečné
Komentáře
601366295 2x
Nějaká cigoška co má vůbec na telefonní služby
Neznámý Obtěžující
Komentáře
602347680 7x
Prosím Vás, nevíte někdo, komu patří tohle číslo? Tenhle ksindl si dovolil mne včera obtěžoval na školní praxi a velmi by mne zajímalo, kde ten vzal moje číslo. To se jako nestydí mě obtěžovat? TFUJ! Mys
Neznámý Obtěžující
Komentáře
9094355 435x
Pozor na sexkontakty.cz a to samé jsou i erotickékontakty.cz !!! Myslím si, že oba servery jsou podvod !
Maj stejnou "nabídku" profilů k seznámení a nejsou tam žádné obchodní podmínky, aby člověk věděl, jak případné členství vypovědět, aniž by se mu strhávali další peníze. . .
K samotnému číslu. . . . !!
Je tam možnost ihned poslat "slečně" ve skutečnosti nějaké placené "babičce" SMS. V zápětí Vám naštěstí přijde zpráva, že je tato SMS zpoplatněna 55kč/1 SMS - TAKŽE ROZHODNĚ DRAHÉ SEZNAMOVÁNÍ A JEŠTĚ FALEŠNÉ ! Jen logicky. . . Když napíšete "slečně", která se chce mermomoci seznámit, že nechcete utrácet tolik peněz a ať Vám napíše na vaše tel. číslo, tak se z toho vykroutí, že má omezenou platnost členství a že se určitě dohodnete. Já celkem poslal 2 SMS, od ní už mě došlo min. 6-7, což na tak atraktivní ženu (co byla na fotce) je hloupost ! Pro jistotu jsem si nechal u operátora blokovat všechna čísla začínající 909. . . . . a "modlím se", aby me nepřišlo vyúčtování za celkem cca 9x55kč (včetně příchozích) !!
Neznámý Nebezpečné
Komentáře
729930669 95x
Po zvednutí nic není slyšet
Neznámý Neutrální
Komentáře