Jak zjistíte informace o neznámém telefonním čísle?

Stává se vám, že se na displeji vašeho telefonu objeví neznámé číslo? Říkáte si co teď, kdo mi to asi volal? Děje se dokonce, že pokud zavoláte zpět, na váš hovor nikdo neodpoví. Pokud se vám takové události již někdy přihodily, je tu pro vás řešení, jak jim čelit.

Hledání telefonních čísel 

Na internetu existují totiž uživatelské databáze, sloužící k hledání telefonních čísel s výše uvedenými charakteristikami. Slouží jako vyhledávač telefonních čísel, za jehož pomoci jednoduše zjistíte, komu patří telefonní číslo, objevující se na vašem displeji. Jednou pro vždy tak dostanete odpověď na otázku: kdo mi volal. Vyhledávání telefonních čísel je naprosto jednoduché. Chcete-li se dozvědět, kdo vás to neustále prozvání či kdo vám posílá spousty sms, stačí do příslušného boxu zadat telefonní číslo a pokud je v databázi, ihned se vám zobrazí veškeré informace o něm. Jestliže v databázi není, budete mít jedinečnou příležitost jej tam sami vložit.

Rozsáhlá, uživateli tvořená, databáze 

Obrovskou výhodou této online databáze telefonních čísel je to, že ji tvoří sami uživatelé. Díky tomu je dostatečně věrohodná a především velmi rozsáhlá. Zároveň je k databázi připojeno uživatelské fórum, na kterém uživatelé mohou jednotlivá čísla komentovat a diskutovat zde o svých, především negativních, zkušenostech s nimi. Tyto komentáře poté slouží jako základní informace o telefonních číslech, na základě kterých se další, nově příchozí, uživatelé rozhodují, zdali chtějí či nechtějí s hledaným telefonním číslem nadále komunikovat. Celá služba je zdarma. Je nutné zdůraznit, že převážná většina hledaných telefonních čísel, obsahuje nevyžádané nabídky či slouží jako nevyžádaná reklama.